החלפת צירים

הניסיון העשיר שלנו בביצוע תיקונים לימד אותנו לזהות את המקרים בהם אין מנוס מהחלפת צירים בדלתות ובארונות. הצירים הם אלו שמאפשרים את התנועה התקינה של הדלת וגם מחזיקים אותה במקומה בצורה בטיחותית. החלפת צירים נחוצה כאשר יש חשש להיחלשות של הצירים עקב חלודה ובלאי או כאשר ישנה פגיעה חיצונית בצירים. אנו מבצעים עבודות החלפת צירים ותיקון תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של איכות, מקצועיות ושירות.
 

החלפת צירים או תיקון?

כל עבודה מתחילה בבדיקה בשטח של הצירים והדלת, אם ישנה אפשרות לתקן את הצירים הקיימים נעשה זאת. החלפת צירים עולה על הפרק כאשר אין אפשרות לתקן את הצירים הקיימים בצורה משביעת רצון. כדאי להקדים להחליף צירים שבורים, עקומים או חלודים. אם הדלת אינה נסגרת כראוי יש לבדוק מהו הגורם לכך ולטפל בבעיה בהקדם. איש מקצוע מנוסה יוכל לטפל בבעיה בביקור אחד, אם צריך לבצע החלפת צירים נבצע זאת במקום.

שימו לב, גם מקרים בהם הדלת חורקת או נטרקת חזק אפשר לתקן. שירותי התיקונים לבית של כל התיקונים יסייעו לכם לתחזק כראוי את הבית וליהנות מאיכות חיים בבית נוח ובטיחותי. עבודות החלפת צירים מתבצעות בדלתות פנים, דלתות חוץ, דלתות ארונות, חלונות ועוד.

מה חשוב לדעת על החלפת צירים?

איש מקצוע מנוסה מכיר את האיזון הדרוש בין הציר לבין משקל הדלת והשימוש בה. יש להתאים נכונה צירים לדלתות חוץ וצירים לדלתות פנים, דלתות החוץ תהיינה כבדות יותר ובהתאם לכך יש צורך בצירים חזקים וגמישים. דלתות הפנים משמשות אותנו פחות, הדלתות של החדרים בבית קלות יותר בהשוואה לדלת החוץ או דלת הממ"ד, כאשר מחליפים את צירי הדלת יש להתייחס לסוג הדלת, סוג הנעילה, משקלה ועוד.

או לחלופין השאירו הודעה ונחזור בהקדם:


האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים